scrapping

Scrapping

Niesamowicie dużo frajdy sprawia obserwacja zachowań naszych szczurków. Każdy z nich ma niepowtarzalny charakter. Krejzol to wariat na całej linii wspina się, ucieka, skacze. Bardzo ruchliwy i ciekawski, przełamuje wszelkie bariery jako pierwszy, nie dba o wygodę.
Przeciwieństwem wydaje się Bielik do którego kolor śnieżnobiały albinos doskonale pasuje ze względu na swoją naturę. Dostojny, poważny, dość nieufny i baaardzo wygodnicki. To nie w jego naturze położyć się gdziekolwiek. Wszystko musi być dokładnie posprzątane i uporządkowane. O czym mowa? Bielik to taki kolekcjoner. Zbiera do swojego ulubionego konta wszystko co może się przydać w usłaniu legowiska.
Po wrzuceniu skarpetki Bielik wciągał ją do drewnianego domku, z kolei Krejzol woli zachować przestrzeń i wywala gdy tylko drugi się oddali. Od tego momentu zawsze wrzucam im kilka skrawków pociętych materiałów którymi mogą się bawić do woli. Podobną uciechę mają z płatków papieru toaletowego lub ręcznika papierowego.
Ostatnio testowane jest również sianko i wygląda na to, że efekt jest bardzo podobny.

Jedna myśl na temat “Scrapping

  1. Mentalnie znajduję podobieństwo w Bieliku 😀 Odnośnie Waszej pasji, nasunął mi się zasłyszany na wykładzie z psychologii Eksperyment Calhouna z 1968 roku.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.